w3c

w3c

Sposoby i koszty dostawy

W naszym sklepie proponujemy Klientom kilka wygodnych form dostawy produktów.

 

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty towarów jest oczywiście darmowy, niezależnie od wartości zakupów. Jeśli zdecydujesz się na odbiór osobisty musisz poinformować nas o tym mailowo (sklep@drapaczek.pl) l podając jeden z trzech punktów odbioru. Po skompletowaniu zamówienia nasz pracownik skontaktuje się z Tobą mailowo, aby poinformować Cię o możliwości odbioru zakupów. Towary można odbierać od pon.-pt. w ustalonej wcześniej  godzinie  (potwierdzenie odbioru należy dokonać minimum 1 dzień przed dniem odbioru) z  lokalizacji Punkt Odbioru:

1)   62-080 Tarnowo Podgórne,

 

Prosimy odbierać zamówienia dopiero po otrzymaniu informacji o tym, że są one gotowe do odbioru. Mail potwierdzający złożenie zamówienia nie jest mailem zawiadamiającym o przygotowaniu zamówienia. Możesz też sprawdzić, czy zamówienie jest gotowe wchodząc w opcję Status ostatniego zamówienia w panelu Moje konto – Historia i szczegóły zamówień. Dla odbioru osobistego dostępne są następujące formy płatności: gotówka przy odbiorze zamówienia, przelew na konto sklepu, przelew online.

 

Przesyłki kurierskie:

 

Cennik KURIER *1

Każde 30 kg - cena brutto 10 zł

Przewidywany czas dostawy 1-3 dni roboczych

*1 Przewidywany czas dostawy to czas, który upływa od wysłania gotowego zamówienia, do momentu jego dostarczenia do klienta.

Ogólne informacje odnośnie zamówień (Czas realizacji zamówienia).

Po wpłynięciu Twojego zamówienia do naszego systemu natychmiast otrzymujesz od nas maila z informacją o zamówionych przez Ciebie produktach. Za wyjątkiem płatności przy odbiorze i płatności za pomocą karty kredytowej, realizacja Twojego zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu przez nas Twojego dowodu wpłaty. W ciągu następnych 24 godzin następuje realizacja Twojego zamówienia. Gdy tylko paczka z towarem opuści nasz magazyn zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową. Przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu wydania jej z naszego magazynu.

 

Sklep Drapaczek.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

 

W przypadku nieobecności odbiorcy, kurier powinien pozostawić awizo z określonym terminem ponownej próby doręczenia przesyłki. Możesz również odebrać paczkę osobiście z centrali firmy kurierskiej, której adres również znajdziesz na druku awizo. Okres przetrzymywania przesyłki awizowanej w centrali kurierskiej wynosi zazwyczaj 7 dni roboczych, licząc od drugiej próby doręczenia. Po upływie tego okresu oraz braku odpowiedzi od odbiorcy, kurier zwraca do nas przesyłkę. Kurier nie ma obowiązku dzwonienia do dostawcy paczki.

Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Firmy kurierskie standardowo nie dostarczają paczek w weekendy oraz w bardzo późnych godzinach wieczornych. Z reguły kurierzy rozpoczynają pracę około godziny 9:00. Przesyłkę można śledzić na stronie przewoźnika zgodnie z informacjami podanymi w mailu zawiadamiającym o wysłaniu paczki.

Prosimy zwrócić uwagę, iż kurier ma prawo odmowy wniesienia do mieszkania paczek o wadze przekraczającej 30 kg.

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

 

Monitorowanie przesyłki.

 

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka? Teraz masz możliwość sprawdzenia tej informacji na stronie wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej. Każda przesyłka jest oznaczona unikalnym numerem monitorowania. Numer monitorowania jest dostępny w mailu potwierdzającym wysłanie zamówienia oraz po kliknięciu w nr danego zamówienia (historia i szczegóły zamówień są dostępne dla zarejestrowanych Klientów po zalogowaniu się). Po wprowadzeniu numeru Twojej paczki w odpowiednie pole, zostaną wyświetlone szczegółowe informacje na temat daty dostawy.

 

Od czego zależy termin otrzymania paczki

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Zdecydowaną większość naszych zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty lub potwierdzenia wykonania przelewu. Jeśli z przyczyn zależnych lub niezależnych od firmy termin ten nie może być dotrzymany, zamawiający jest poinformowany o tym niezwłocznie. Termin dostawy przesyłki to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki wysłane w piątek, w dzień poprzedzający święto lub inny dzień wolny od pracy, dostarczone są w najbliższy dzień roboczy.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: