Dla Nowych klientów kod rabatowy na -5% ceny na  1x Nowy Drapak   #NowyDrap    KUP TERAZ

w3c

w3c

DRAPACZEK.PL

Zakupy w drapaczek.pl to gwarancja najniższej ceny, wysokiej jakości i szybkiej dostawy.

 

Nasz sklep internetowy został stworzony przede wszystkim z myślą o kotach a także ich właścicielach, którym zależy na tym, aby czworonożnym pupilom zagwarantować odpowiednią formę wypoczynku, aktywności i uchronić meble przed pazurami.

Od samego początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości drapaków, legowisk i transporterów dla kotów w atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment dobieramy z wielką dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo mruczków. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów stale poszukujemy nowych dostawców, aby oferować możliwie szeroki wybór produktów. Z biegiem czasu planujemy wzbogacić asortyment o wszelkiego rodzaju akcesoria dla kotów. Staramy się rozwijać dla Państwa a priorytetem dla firmy Drapaczek jest Państwa zadowolenie.

Sklep internetowy drapaczek.pl jest prowadzony i obsługiwany przez firmę Drapaczek, która istnieje od 2018 roku.

Firma wpisana jest do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonego przez Ministra Gospodarki.

 

Dane firmy:

MESTPOL MIECZYSŁAWA MESTERI

Punkt odbioru:

TARNOWO PODGÓRNE 62-080 ul. WŁADYSŁAWA JESZKE 15/13

NIP 7791338695
REGON 389914827

Numer konta bankowego MBank.: 77 1140 2004 0000 3102 8169 1390

E-mail: sklep@drapaczek.pl, reklamacje@drapaczek.pl

 

Do wszystkich zakupów dołączamy dowód zakupu, a także zawsze przestrzegamy prawa konsumenta do zwrotu towaru zakupionego w Internecie. Zakupy u nas są w 100% bezpieczne i przyjemne.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: